Teslimat

- Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde teslimat üç şekilde olmaktadır.
 
- Ödemenizi kredi kartı, havale ya da mail order yolu ile yaptıysanız ürünleriniz Aras Kargo ile adresinize gönderilir. Ağırlık ve hacime bakılmaksızın Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 6,00 TL'dir. Kargo ücreti alışverişinizin sonunda sipariş tutarınıza ilave edilerek sizden tahsil edilecektir. Kargo ücretini bize ödemenizin sebebi; ürünlerinizin ağırlık ve hacmine göre kargo ücreti 6,00 TL'yi geçtiği durumlarda kargo firmasına daha fazla kargo ücreti ödememenizdir. Kargo ücreti 6,00 TL'yi geçerse aradaki fark bizim tarafımızdan kargo firmasına ödenir. Ayrıca sevdiklerinize hediye olarak göndereceğiniz alışverişlerde de kargo ücretini hediye göndereceğiniz kişiye ödetmek zorunda kalmazsınız.

- PTT Kargo ile Kapıda Ödeme yapacaksanız ürünleriniz PTT Kargo ile adresinize gönderilir. PTT Kargo ile Kapıda Ödeme seçeneğinde de ağırlık ve hacime bakılmaksızın Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 10,00 TL'dir.

- Aras Kargo ile Kapıda Ödeme yapacaksanız ürünleriniz Aras Kargo ile adresinize gönderilir. Aras Kargo ile Kapıda Ödeme seçeneğinde ağırlık ve hacime bakılmaksızın Türkiye'nin her yerine kargo ücreti ve özel hizmet ücreti toplam 10,00 TL'dir.

 

 

- Aras kargo ile yapılan gönderilerde ürünlerinizi teslim alırken kargo yetkilisinin yanında açarak kontrol ediniz. Ezilmiş, kırılmış, hasar görmüş ürünleri almayınız. Kargo yetkilisine iade ederek bize bildiriniz. Bu durumda zarar gören ürünlerin yerine yenisi tarafımızdan tekrar gönderilecektir. PTT kargo ile yapılan gönderilerde ise dağıtıcı kişi mesuliyet almak istemeyebilir. Bu durumda siz kargoyu teslim alın ve herhangi bir üründe problem varsa bize bildirin.

 

- Ürünlerinizi kontrol etmeden teslim aldığınız takdirde kargo firmasının sorumluluğunu eksiksiz olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olacağınızı unutmayınız.

 

- Saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde tüm ürünler stokta mevcutsa aynı gün kargoya verilir. Stoklarda olmayan ürün(ler) varsa temin süresi 1-3 iş günüdür. İthalat veya imalattan kaynaklanan problemler nedeniyle temin edilemeyen ürünler olursa, bu ürünler için ödediğiniz tutar size eksiksiz iade edilir.

Tags

Hiçbiri